Warsztaty Artystyczne

W pełni online

Nauka od A do Z

100% Zadowoleni klienci

Obudź w sobie dusze artystyczną!

Każdy z nas był artystą do 5 roku życia. Gdy rozpoczynamy naukę szkolną, stopniowo tracimy kreatywność na rzecz spełniania oczekiwań dorosłych. Zaczynamy porównywać się do innych i w obawie przed oceną otoczenia przestajemy być oryginalni. Z wiekiem zapominamy, jak się bawić i cieszyć chwilą. Warsztaty artystyczne mają na celu przywrócić tę beztroskę i radość z tworzenia. Pozwalają przypomnieć nam sobie siebie samych sprzed lat – takich, jakich już dawno się nie widzieliśmy. Dzieci natomiast poprzez twórcze działanie mogą rozładować napięcia związane chociażby z wszechobecną izolacją. Warsztaty artystyczne to przyjemność i satysfakcja z własnoręcznie wykonanych wspaniałych dzieł. To okazja do rozbudzenia kreatywności i pasji w Twoich pracownikach.

Pouring art- każdy może być artystą

To wspaniała forma rozwoju osobistego poprzez tworzenie obrazów. Technika ta jest obecnie bardzo popularna. Polega na mieszaniu odpowiednio przygotowanych farb wylewanych bezpośrednio na płótno lub inną powierzchnię. Pigmenty mieszają się, tworząc niesamowite abstracyjne wzory. Gotowy obraz stanowi oryginalny element dekoracyjny wpisujący się w nowoczesne trendy. Pouring art pomaga odnaleźć w sobie wewnętrzne dziecko i udowadnia, że każdy może być artystą, niezależnie od zdolności plastyczych. Warsztaty przeznaczone dla osób dorosłych i dzieci.

Decoupage, czyli drewno jak malowane

Oferujemy warsztaty kreatywne z wykorzystaniem decoupage, czyli techniki zdobniczej polegającej na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (np. drewno, metal, szkło, tkanina, ceramika) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki. Decoupage klasyczny polega na naklejaniu wzoru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny pod palcami. Ma on wyglądać jak namalowany. Warsztaty decoupage to świetna zabawa, która stymuluje kreatywność, relaksuje i daje mnóstwo satysfakcji. W ramach szkolenia pokazujemy, jak krok po kroku wykonać ozdobne drewniane pudełeczko, które urozmaici wystrój wnętrza. Warsztaty przeznaczone dla osób dorosłych i dzieci.

Sztuka aborygeńska- od kropki do dzieła

Wybierzmy się w podróż do Australii. Jej rdzenni mieszkańcy tworzą swoje dzieła od stuleci. Ich sztuka mówi nam o starożytnych wierzeniach, opowiada historie przodków, przybliża życie zwierząt i plemion. Aborygeni często sięgają też po formy abstrakcyjne, w których nie starają się odzwierciedlać natury, wykorzystują natomiast głębię koloru, wzory, figury geometryczne i zakrzywione linie do tworzenia niesamowitych wizualnie malowideł. Charakterystyczna dla tego stylu jest technika malowania kropkami. Wystarczy spojrzeć na aborygeńskie dzieła, aby zachwycić się ich pięknem i wyjątkowością.

Cena warsztatów

Cena uzależniona jest od ilości osób biorących udział w warsztatach oraz od zawartości paczki. Minimalna ilość uczestników to 20 osób. Staramy dopasować się do budżetu każdej firmy, więc jeżeli zainteresował Cię warsztat- odezwij się, wspólnie ustalimy wszystko tak, aby cena była odpowiednia. Cena od 140 zł do 200 zł netto (w zależności od wybranego warsztatu) za osobę z wliczoną transmisją live i osobą prowadzącą warsztaty.

Cena zawiera:

  • kurs online live z artystką Alicją na platformie internetowej,
  • wysyłkę kurierską paczki z profesjonalnie zapakowanym sprzętem- odpowiednim
    do wybranego kursu (uczestnik nie dokupuje nic we własnym zakresie),
  • nagrodę i jej wysyłkę dla zwycięzcy konkursu warsztatów.