Warsztaty Barmańskie

Zadbamy o wasza świetną zabawe !

Integracja w dobie pandemii? Teraz TAK

Aktualna sytuacja wpłynęła na funkcjonowanie firm i zakłóciła work-life balance wielu pracowników. Spragnieni interakcji z innymi ludźmi bardziej niż kiedykolwiek potrzebują teraz poczucia przynależności do firmy i zespołu. Warto wyjść im na przeciw! Nic tak nie łączy w dobie pandemii, jak wspólnie spędzony czas. Organizacja zewnętrznych eventów może wiązać się z licznymi utrudnieniami, przez co spotkania pracownicze schodzą na dalszy plan, a nie powinny. Nasze szkolenia barmańskie odbywają się w bezpiecznej i innowacyjnej formie online. Dają możliwość zdobycia podstawowej wiedzy barmańskiej i ciekawych doświadczeń w wyjątkowej atmosferze wzajemnego zaufania i dobrej zabawy.

Warsztaty barmańskie- PAPA BAR Wrocław

Wstrząśnięty, czy zmieszany? A ty co wolisz?

W ofercie znajdziecie 20 koktajli na bazie 4 różnych alkoholi. Wy wybieracie termin organizacji wydarzenia i 2 koktajle z listy, które stworzymy wspólnie. Dodatkowo otrzymujecie od nas miniaturkę alkoholu do drinka, który uczestnicy stworzą sami podczas warsztatów. Każdy z biorących udział w szkoleniu otrzymuje paczkę z wszystkimi potrzebnymi składnikami, sprzętem, szkłem oraz oryginalnymi miniaturkami mocnych alkoholi i likierów do stworzenia 3 drinków. Nasze szkolenia w porównaniu do konkurencji są przeprowadzane na oryginalnie zamkniętych buteleczkach alkoholi, które nie są w żaden sposób rozlewane (jest to nielegalne)- w ten sposób produkt jest pełnowartościowy, a uczestnik wie z jakich produktów korzysta.

Cena warsztatów

Cena uzależniona jest od ilości osób biorących udział w warsztatach oraz od zawartości paczki. Minimalna ilość uczestników to 15 osób. Staramy dopasować się do budżetu każdej firmy, więc jeżeli zainteresował Cię warsztat- odezwij się, wspólnie ustalimy wszystko tak, aby cena była odpowiednia. Cena od 170 zł netto do 240 zł netto za osobę z wliczoną transmisją live i osobą prowadzącą.

Cena zawiera:

  • kurs online live z zawodowymi barmankami z Papa Bar Wrocław na platformie internetowej, 
  • wysyłkę kurierską paczki z profesjonalnie zapakowanym sprzętem (shaker, jigger, do mojito muddler), składnikami (w zależności od wybranych koktajli puree owocowe, soki, orginalne miniatury alkoholi z banderolą) oraz szkłem (2 sztuki),
  • nagrodę i jej wysyłkę dla zwycięzcy konkursu warsztatów.
We własnym zakresie prosimy o zaopatrzenie się jedynie (w zależności od wybranego koktajlu) w lód, zioła (bazylię lub miętę), ponieważ są to rzeczy nietrwałe i ich wysyłka jest niemożliwa.