Warsztaty dla dzieci

W pełni online

Nauka od A do Z

100% Zadowoleni klienci

Rozrywka dla najmłodszych to nie tylko zabawki

Zdajemy sobie sprawę, że ze względów bezpieczeństwa w niektóre z oferowanych przez nas szkoleń nie można zaangażować dzieci. A przecież w dobie pandemii rodzice stoją przed niełatwym zadaniem pogodzenia pracy zdalnej z nadzorowaniem nauki dzieci w wieku szkolnym i opieką nad najmłodszymi pociechami. Przygotowaliśmy więc coś specjalnego! Dwugodzinne szkolenie z przygotowywania niecodziennych napojów to świetna zabawa i sposób na wspólne spędzanie czasu. Bubble tea czy czekolada na gorąco z bałwankiem- ciekawe co przyciągnie większą uwagę twojego malucha?

Zamień swoją kuchnię w laboratorium Dextera!

Pokażemy Twojemu maluchowi niesamowite rzeczy, o których będzie wszystkim opowiadał z wypiekami na twarzy! Jak działa lampa lawa? Jak zmienia się ciecz nienewtonowska? To tylko dwa z wielu eksperymentów, które dla Was przygotowaliśmy! Warsztaty są nie tylko formą rozrywki dla dzieci, ale także je edukują i rozwijają. Pokażemy, że nauka nie musi być nudna! To jak? Gotowi? Prosimy, aby w warsztatach uczestniczył opiekun.

Cena warsztatów

Cena uzależniona jest od ilości osób biorących udział w warsztatach oraz od zawartości paczki. Minimalna ilość uczestników to 20 osób. Staramy dopasować się do budżetu każdej firmy, więc jeżeli zainteresował Cię warsztat- odezwij się, wspólnie ustalimy wszystko tak, aby cena była odpowiednia. Cena od 150 zł do 200 zł netto (w zależności od wybranego warsztatu) za osobę z wliczoną transmisją live i osobą prowadzącą warsztaty.

Cena zawiera:

  • kurs online z Pauliną lub Jasmin na platformie internetowej,
  • wysyłkę kurierską paczki z profesjonalnie zapakowanymi produktami potrzebnymi do przeprowadzenia warsztatów,
  • nagrodę i jej wysyłkę dla zwycięzcy konkursu warsztatów.