Warsztaty Florystyczne

W pełni online

Nauka od A do Z

100% Zadowoleni klienci

Wprowadź zieleń do swojego otoczenia

Rośliny to idealne uzupełnienie wystroju każdego wnętrza. Ich obecność pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy większość czasu spędzamy w domu. Warsztaty florystyczne pozwalają zdobyć ogrom wiedzy o roślinach, ale także stworzyć z nich prawdziwe dzieła sztuki. Od lasu w słoiku po piękne kompozycje, które nasza florystka Monika tworzy na co dzień w swojej kwiaciarni. Własnoręcznie wykonane kompozycje stanowią stylową dekorację. Idealnie nadają się także na prezent – osobisty i niepowtarzalny.

Ekosystem zamknięty w słoiku

Las w słoiku – bardzo popularny w ostatnich latach, to rodzaj małego ekosystemu. Jest całkowicie samowystarczalny. Nie musimy go podlewać, pielęgnować czy przesadzać. Rośliny szczelnie zamknięte w szkle radzą sobie same i żyją swoim życiem. Woda wewnątrz krąży – skrapla się, spływa po ściankach na podłoże, nawadniając je, po czym paruje, aby znów się skroplić. Zupełnie jak w naturze. Pokażemy Twoim pracownikom, jak stworzyć to cudo od podstaw w domu.

Leśny mech, jako urozmaicenie wnętrza

Wyjątkowe żywe obrazy z mchu chrobotka to kolejna propozycja florystki Moniki. Można powiesić je na ścianie lub postawić w dowolnym miejscu. Cieszą się dużą popularnością wśród projektantów wnętrz. Nadają pomieszczeniu nowoczesny charakter i wprowadzają przyjemną atmosferę. Daj swoim pracownikom możliwość poobcowania z naturą! Do wyboru 3 opcje: obraz drzewo, mech i drewno, sam mech.

Cena warsztatów

Cena uzależniona jest od ilości osób biorących udział w warsztatach oraz od zawartości paczki. Minimalna ilość uczestników to 20 osób. Staramy dopasować się do budżetu każdej firmy, więc jeżeli zainteresował Cię warsztat- odezwij się, wspólnie ustalimy wszystko tak, aby cena była odpowiednia. Koszta to od 160 zł do 200 zł netto (w zależności od wybranego warsztatu) za osobę z wliczoną transmisją live i osobą prowadzącą warsztaty.

Cena zawiera:

  • kurs online live z zawodową florystką Moniką,
  • paczkę z niezbędnymi rzeczami do stworzenia lasu w słoiku lub obrazu z mchu (uczestnik nic nie dokupuje we własnym zakresie),
  • nagrodę dla zwycięzcy konkursu warsztatów.