Warsztaty z Jogi

W pełni online

Nauka od A do Z

100% Zadowoleni klienci

Zrelaksuj się w zaciszu domowym

Słowo joga (yoga) w Sanskrycie ma wiele znaczeń. W znaczeniu terminu filozoficznego po pierwsze joga to jarzmo, ujarzmienie rozumiane jako opanowanie ciała i umysłu, tak aby nie stały na przeszkodzie do osiągnięcia rozwoju. Drugie znaczenie terminu joga łączenie (się) i połączenie (się) rozumiane jako połączenie ciała i umysłu. Współcześnie w kulturze zachodniej najczęściej rozumiemy jogę jako spójny system praktyki prowadzący do rozwoju osobistego i osiągnięcie dobrostanu poprzez budowanie harmonii ciała i umysłu. Zajęcia Jogi pomogą Twoim pracownikom nie tylko w znalezieniu równowagi pomiędzy pracą zdalną i przestrzenią prywatną, ale także sprawią, że zrelaksują się i pozytywnie nastawią do codziennych zadań. Oferujemy dwa różne warsztaty, prowadzone przez Laurę i Mirabellę, które zostaną dopasowane do potrzeb Twoich pracowników.

Ashtanga Joga

To zajęcia przeznaczone dla osób energicznych, niecierpliwych, zabieganych. Ta dynamiczna praktyka pozwala na zaspokojenie ich ruchowych potrzeb, ukierunkowanie energii, ale też wprowadza w jogiczny spokój, medytację, odprężenie umysłu. Powtarzalny system odliczania kolejnych ruchów, koncentracja na oddechu i skupianie wzroku pozwalają w pełni skorzystać z zalet jogi przy jednoczesnym treningu ciała. Proponujemy aby warsztaty odbywały się w godzinach porannych, około południowych, aby budzić ciało i umysł do pracy w domu.

Vinyasy Jogi

Szybkie tempo, w którym żyjemy zwykle nie daje nam okazji do złapania oddechu. Na zajęciach Vinyasy Jogi nauczysz się, jak korzystać z oddychania oraz bycia tu i teraz, a przy okazji wzmocnisz swoje ciało. Vinyasa Joga to miękka praktyka rozciągająco – wzmacniająca. Będzie ona idealna dla osób zestresowanych, zabieganych, czy z dolegliwościami w obrębie kręgosłupa. Nadaje się dla każdego i w każdym wieku – nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z jogą. Proponujemy aby zajęcia odbywały się w godzinach popołudniowych, ponieważ ten rodzaj warsztatu jest mocno relaksujący- idealny, aby wytchnąć po ciężkim dniu pracy.

Cena warsztatów

Cena uzależniona jest od cykliczności oraz od ilości uczestników warsztatów. Staramy dopasować się do budżetu każdej firmy, więc jeżeli zainteresował Cię warsztat- odezwij się, wspólnie ustalimy wszystko tak, aby cena była odpowiednia.

Cena zawiera:

  •  kurs online live z zawodowymi joginkami Mirellą lub Laurą na platformie internetowej,
  • we własnym zakresie prosimy o zaopatrzenie się w wodę, matę lub gruby koc,
  • jeżeli warsztaty odbywają się cyklicznie możemy wysłać do uczestników paczki z potrzebnymi rzeczami do ćwiczeń